Překladatelské služby

Překladatelská agentura Academia Levey nejčastěji zajištuje:

Překlady

Nejčastěji provádíme právní překlady a soudní překlady z mnoha jazyků (angličtina, němčina, francouzština, ruština, italština, španělština, polština, řečtina a mnoho dalších), ale i běžné překlady, překlady marketingových textů, webů nebo odborné a technické překlady z mnoha oborů. 

Mým oblíbeným oborem jsou překlady obchodních dokumentů a smluv, proto jsem se stala soudní překladatelkou a tlumočnicí angličtiny a češtiny. Nejvíce se pohybuji v oblasti rodinného práva (svatby, rozvody, péče o dítě), financí a realit, marketingu, ale ráda se pouštím do ostatních oborů, jako je gastronomie nebo cestování.

Rukama nám prošlo mnoho úředních dokumentů, překladatelská agentura Academia Levey patří k nejlepším ve svém oboru. Překladatelské služby provádím rychle, kvalitně a za rozumné ceny a nezáleží na tom, o který jazyk se jedná. Mlčenlivost, pečlivost a profesionalita je samozřejností.

Úřední překlad (překlad rodných listů)

Úřední překlad, správně jako soudní překlad, musí vyhotovit překladatel jmenovaný soudem. Nejčastěji překládáme rodné listy, vysvědčení, oddací listy, diplomy, soudní rozhodnutí a rozsudky, notářské zápisy a další úřední dokumenty. Umím bleskově zajistit úřední překlad angličtiny.

Rychlý překlad

Osobně dohlížím na zadávání překladů. Jsme rychlí a kreativní, rádi pro vás vyhotovíme překlady expresně. Právní překlady a soudní překlady jsou moje specialita.  Snažím se najít řešení s vámi, pokud potřebujete rychle přeložit smlouvu z němčiny, manuál nového výrobku do italštiny, diplom kvůli studiu v zahraničí v Německu nebo rodný list kvůli svatbě v zahraničí. Domluvíme si jazyk a termín a pustím se rychle do práce.

Úřední tlumočení  

Úřední tlumočení, správně jako soudní tlumočení, musí provádět soudní tlumočník, tedy tlumočník s „kulatým razítkem“. Patří k nim například tlumočení na svatbě, kdy musí být tlumočník přítomný podle zákona, pokud nevěsta, ženich nebo svědkové nerozumí česky. 

Mezi klienty patří advokátní a realitní kanceláře, developerské společnosti, soudy a policie, ale také lidé, kteří potřebují tlumočení u notáře, na matrice nebo na svatbě. Zajistila jsem už překlady do mnoha jazyků včetně hebrejštiny, albánštiny, vietnamštiny, arabštiny nebo turečtiny.

© Copyright Academia Levey 2022. All Rights Reserved.