O nás

Překladatelská agentura Academia Levey

V jazykových vodách se pohybuji dlouho a angličtinu používám aktivně každý den. Angličtinu a češtinu jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci a věnuji se jazykům profesionálně jako překladatelka, tlumočnice a lektorka už více než 20 let.

Angličtina a jazyky jsou moje vášeň. Nikdy nevíte, koho díky znalosti cizího jazyka potkáte a kam se zatouláte. Díky angličtině jsem procestovala kus světa, dělám práci, která mě nesmírně baví, potkávám neustále nové lidi, učím se novým věcem. A našla jsem si i životního partnera. Samozřejmě Angličana z Londýna.

Mám ráda změnu a ráda pomáhám lidem komunikovat. Překládám smlouvy nebo rozsudky (v klidu u počítače), tlumočím obchodní jednání (často zajímavé), svatbu (pozitivní) nebo výslech na policii (adrenalinové). A hlavně se ráda věnuji vedení své překladatelské agentury.

Zastavte se za mnou v naší kanceláři v Holešovicích. Máme výhledy na celou Prahu, a protože jsem kavárenská povalečka, výborná káva je samozřejmostí.

Martina Levey

Kdo je Martina LeveyZakladatelka a majitelka agentury a soudní tlumočnice anglického jazyka Martina Levey vystudovala anglistiku a bohemistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Vedení agentury se věnuje od jejího založení, aktivně překládá, tlumočí a také vyučuje odbornou angličtinu. Angličtina vždy byla jejím velkým koníčkem a v oboru právní angličtiny patří dnes mezi přední odborníky.

V současné době má Martina na starosti vedení firmy a komunikaci s klienty. Soustředí se na vylepšování služeb a kvalitu překladů, pravidelně školí lektory a překladatele.

Ráda cestuje, objevuje nová místa a gastronomické zážitky.

Jsme zárukou kvality:

  • aktivně spolupracuji s Komorou soudních překladatelů a tlumočníků
  • pravidelně se vzděláváme a účastníme se akcí a konferencí u nás i v zahraničí
  • spolupracuji výhradně s osvědčenými překladateli
  • patříme k nejdéle působícím překladatelským firmám na trhu
  • nabízím prvotřídní a rychlé služby, profesionální jednání
  • 75% zákazníků k nám přijde na doporučení


© Copyright Academia Levey 2021. All Rights Reserved.