O nás

Překladatelská agentura Academia Levey

V jazykových vodách se pohybuji dlouho. Angličtinu a češtinu jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci a věnuji se jazykům profesionálně jako překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny.

Dělám to, co jsem si přála od svých 12 let – pracuji s jazyky každý den a vedu svou butikovou překladatelskou agenturu v centru Prahy. Nikdy nevíte, koho díky znalosti cizího jazyka potkáte a kam se zatouláte. Díky angličtině jsem procestovala kus světa, dělám práci, která mě nesmírně baví, potkávám neustále nové lidi, učím se novým věcem. A našla jsem si i životního partnera. Samozřejmě Angličana z Londýna.

Mám ráda změnu. Překládám smlouvy nebo rozsudky (v klidu u počítače), tlumočím obchodní jednání (často zajímavé), svatbu nebo výslech na policii (adrenalinové). A hlavně se ráda věnuji vedení své překladatelské agentury, komunikuji s klienty, učím pár hodin týdně angličtinu a pravidelně přispívám na sociální sítě.

Zastavte se za mnou v naší kanceláři v Holešovicích. Máme výhledy na celou Prahu, a protože jsem kavárenská povalečka, výborná káva je samozřejmostí.

Martina Levey

Kdo je Martina LeveyJsem zakladatelka a majitelka agentury a soudní tlumočnice anglického jazyka. Vystudovala jsem anglistiku a bohemistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Vedení agentury se věnuji od jejího založení, aktivně překládám, tlumočím a také vyučuji odbornou angličtinu. Angličtina vždy byla mým velkým koníčkem a v oboru právní angličtiny patřím dnes mezi přední odborníky.

V současné době mám na starosti vedení firmy a komunikaci s klienty. Soustředím se na vylepšování služeb a kvalitu překladů, pravidelně školím lektory a překladatele.

Ráda cestuji, objevuji nová místa a gastronomické zážitky.

Záruka kvality:

  • aktivně spolupracuji s Komorou soudních překladatelů a tlumočníků
  • pravidelně se vzdělávám a účastním se akcí a konferencí u nás i v zahraničí
  • spolupracuji výhradně s osvědčenými překladateli
  • patříme k nejdéle působícím překladatelským firmám na trhu
  • nabízím prvotřídní a rychlé služby, profesionální jednání
  • 75 % zákazníků k nám přijde na doporučení


© Copyright Academia Levey 2021. All Rights Reserved.