O mně

Překladatelská agentura Academia Levey

V jazykových vodách se pohybuji dlouho. Angličtinu a češtinu jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Věnuji se jazykům profesionálně jako překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny. A v Praze teď vedu svou butikovou překladatelskou agenturu, kde zajišťuji překlady a tlumočení do mnoha jazyků.   

Dělám to, co jsem si přála od svých 12 let – mluvím anglicky a angličtinu aktivně používám každý den. Nikdy nevíte, koho díky znalosti cizího jazyka potkáte a kam se zatouláte. Procestovala jsem kus světa, dělám práci, která mě nesmírně baví, potkávám neustále nové lidi, učím se novým věcem. A našla jsem si i životního partnera. Samozřejmě Angličana z Londýna.

Mám ráda změnu. Překládám smlouvy nebo rozsudky (v klidu u počítače), tlumočím obchodní jednání (často zajímavé), svatbu nebo výslech na policii (adrenalinové). A hlavně se ráda věnuji své překladatelské agentuře, komunikuji s klienty, učím pár hodin týdně angličtinu a pravidelně přispívám na sociální sítě.

Mí klienti oceňují osobní přístup, a proto se na mne obracejí. Je jedno, do jakého jazyka překlady nebo tlumočení potřebujete. 

Martina Levey 

 

Kdo stojí za překladatelskou agenturou Academia Levey? 

Jsem zakladatelka a majitelka agentury, překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny. Angličtina vždy byla mým velkým koníčkem a v oboru právní angličtiny patřím dnes mezi přední odborníky. 

 

  • aktivně spolupracuji s Komorou soudních překladatelů a tlumočníků
  • pravidelně se vzdělávám a účastním se akcí a konferencí u nás i v zahraničí
  • spolupracuji výhradně s osvědčenými překladateli a tlumočníky
  • patřím k nejdéle působícím překladatelským firmám na trhu
  • nabízím prvotřídní a rychlé služby, profesionální jednání, osobné konzultace
  • 75 % zákazníků k nám přijde na doporučení

© Copyright Academia Levey 2022. All Rights Reserved.