Ceny

Ceník překladů a tlumočení

Překlady

Rychlé kalkulace jsou naší předností, kalkulaci překladu vám zašlu zpravidla do půl hodiny. A je jedno, o který jazyk se jedná. Mezi naše klienty patří firmy i soukromé osoby.

Ke kalkulaci překladu je nejjednodušší, pokud text pošlete emailem. Dohodneme si jazyk, účel překladu, termín a cenu. Vyberu pro vás toho nejlepšího překladatele, doporučím případné úpravy nebo korektury. Mlčenlivost, pečlivost a profesionalita je samozřejností.

Co to je pravidlo čtyř očí? Při překladech zejména právních textů je zahrnuto v ceně za překlad.  Na překladu se podílí dva skvělí překladatelé, dva páry očí.  První překlad přeloží a druhý překlad zkontroluje. Přesnost překladu je pojištěna, jedná se vlastně o dvojitou záruku kvality.

Kdy bude překlad hotový? V termínu, který jsme si dohodli. Jsme rychlí, pečliví a spolehliví. Kratší překlady (zejména právní překlady a překlad angličtiny) umím vyhotovit během dne nebo i do několika hodin, včetně rodných listů, diplomů, potvrzení banky, úředních oznámení atd. Dodržování termínů je pro mě samozřejmostí.

Tlumočení

Každá zakázka je specifická a její cena se odvíjí od celkové náročnosti. Mám kolem sebe tým šikovných kolegů mnoha jazyků a oborů.

Jaké výhody a slevy získáte jako náš věrný zákazník? 

  • získáte mne jako koordinátora vašich překladů a tlumočení, tedy více než 20 let mých zkušeností
  • získáte vašeho osobního překladatele nebo tlumočníka, který zná vaše požadavky a odpovídá za zakázky
  • možnost zadávání překladů 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • kratší expresní překlady bez příplatků, delší se slevou 
  • archivace překladů několik let, dodržení jednotné terminologie

Pošlete e-mail na preklady@academia-levey.cz, zavolejte nebo pokud potřebujete úředně ověřené překlady nebo tlumočení, přijďte po domluvě osobně, máme výbornou kávu a výhledy na celou Prahu.

© Copyright Academia Levey 2021. All Rights Reserved.