Tlumočení

tlumočení

Tlumočení

Jsme tu pro vás od roku 1995, kvalita, rychlé služby a spokojenost zákazníků jsou nepochybně základem naší překladatelské a tlumočnické práce. Přeložili jsme tisíce stran ze všech světových jazyků a tlumočili celou řadu zajímavých akcí. Klienti oceňují  naši přesnost a profesionalitu.

Specializujeme se na tlumočení obchodních jednání, prezentací, jednání na úřadech a tlumočení u soudu nebo státních orgánů. Rádi také tlumočíme svatební obřady.

Všichni naši tlumočníci jsou pohotoví a zkušení, pravidelně se ptáme zákazníků na zpětnou vazbu. S každým zákazníkem se domluvíme, co přesně požaduje a podle toho doporučíme vhodného tlumočníka.

Náš tip. Recommended by the British Embassy. Víte, že díky svým dlouholetým zkušenostem je Martina Levey doporučována Britským velvyslanectvím jako spolehlivý soudní tlumočník? To v praxi znamená, že se na ni často obracejí občané Spojeného království kvůli soudním (úředním) překladům do češtiny nebo do angličtiny např. rodných listů, oddacích listů, diplomů, pracovních smluv, které občané Spojeného království potřebují kvůli vyřizování povolení k pobytu, registrace narozeného dítěte ve Spojeném království, vyřízení pasu a podobných záležitostí.

Typy tlumočení

konsekutivní tlumočení
Tento druh tlumočení se používá často při obchodních jednáních, školeních nebo kratších přednáškách. Mluvčí pronáší svůj projev po kratších úsecích, nechá tlumočníkovi čas na překlad a tlumočník přetlumočí obsah projevu.

simultánní tlumočení
Způsob provedení tlumočení, kdy tlumočník pronáší formulace po jejich vyslovení mluvčím.

soudní tlumočení (nebo také úřední tlumočení, tlumočení s kulatým razítkem)
Tlumočení, které vyžadují např. soudy, policie, notáři nebo matriky. Musí být provedeno tlumočníkem, který byl jmenován soudem České republiky. Patří sem i tlumočení svatebních obřadů, kde soudní tlumočník musí být přítomen podle zákona.

Náš tip: Umíme bleskově zajistit soudní neboli úřední tlumočení angličtiny např. na úřadech, u soudů nebo na policii.

U nás nenajdete pevné ceny za tlumočení. Každá zakázka je specifická a její cena se odvíjí od celkové náročnosti. Ale jedno se nemění – zaplatíte cenu, na které se předem dohodneme. Kontaktujte nás a dejte nám vědět vaše požadavky ohledně tlumočení.

Náš tip: Často překládáme a tlumočíme svatby. Zajistíme spolehlivého překladatele, který správně přeloží vaše doklady a dokumenty, nutné v případě, kdy cizinec uzavírá manželství v České republice, nebo pokud jste se rozhodli pro svatbu třeba na pláži a uzavíráte sňatek v zahraničí. Zajistíme také soudního tlumočníka na vlastní obřad. Svatba znamená neopakovatelný zážitek pro nevěstu a ženicha a my jsme si toho vědomi.

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.