O nás

O nás

„Psal se rok 1995, když jsem dostala nápad založit si vlastní jazykovou a překladatelskou agenturu. Během dvou dalších desetiletí se agentura úspěšně rozrůstala a vyvíjela až do dnešní podoby. Během těchto let jsme přeložili tisíce stran a našima rukama prošly stovky studentů. Právě díky mnoha létům zkušeností Vám můžeme dnes nabídnout ty nejkvalitnější služby v oblasti překladů, tlumočení a výuky cizích jazyků.“

„V jazykových vodách se už pohybuju dlouho a angličtinu používám aktivně každý den. Myslím si, že se anglicky může naučit konverzovat každý a ráda vás o tom přesvědčím. A nikdy nevíte, koho díky znalosti cizího jazyka potkáte a kam se zatouláte. Díky angličtině jsem procestovala kus světa, dělám práci, která mě nesmírně baví, potkávám neustále nové lidi, učím se novým věcem. A našla jsem si i životního partnera. Samozřejmě Angličana z Londýna.“

Naši klienti a studenti o nás často mluví jako o rodinné firmě. Věnujeme se vám, známe vás nebo vaši firmu. Jazyky jsou naše vášeň.

Kdo je Martina Levey

Zakladatelka a majitelka agentury a soudní tlumočnice anglického jazyka Martina Levey vystudovala anglistiku a bohemistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Vedení agentury se věnuje od jejího založení, aktivně překládá, tlumočí a také vyučuje odbornou angličtinu v individuálních a skupinových kurzech. Angličtina vždy byla jejím velkým koníčkem a v oboru právní angličtiny patří dnes mezi přední odborníky.

V současné době má Martina na starosti vedení firmy a komunikaci s klienty a studenty. Soustředí se na vylepšování služeb, inovace, kvalitu překladů a výuky, pravidelně školí lektory a překladatele.

Ráda cestuje, objevuje nová místa a gastronomické zážitky, je kavárenská povalečka.

Jsme zárukou kvality:

  • aktivně spolupracujeme s Komorou soudních překladatelů a tlumočníků
  • pravidelně se vzděláváme a účastníme se akcí a konferencí u nás i v zahraničí
  • spolupracujeme výhradně s osvědčenými překladateli a lektory, které pravidelně vzděláváme
  • patříme k nejdéle působícím jazykovým agenturám na trhu
  • nabízíme prvotřídní a rychlé služby, profesionální jednání
  • 75% zákazníků k nám přijde na doporučení

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.