Nabídka práce

Pracovní příležitosti

Neustále rostoucí zájem stálých i nových klientů vyžaduje průběžné doplňování našeho týmu lektorů a překladatelů. Nabízíme vám přátelskou podporu našeho týmu, příležitost se něco nového naučit a rozvinout si své stávající znalosti. Máme rozsáhlou knihovnu a podpůrné materiály, své lektory a překladatele pravidelně školíme. Rádi předáváme své nové i dlouhodobé zkušenosti.

Pokud máte zájem pracovat v naší jazykové agentuře, ale my pro vás nenabízíme vhodnou pozici, pošlete nám svůj životopis na asistent@academia-levey.cz pro Prahu a na tereza@academia-levey.cz pro Olomouc. My vás budeme kontaktovat, jakmile vám budeme moct nabídnout spolupráci.

Aktuální nabídka:

Olomouc: Hledáme lektory angličtiny a němčiny

Požadavky: výborná znalost daného jazyka, zkušenost s individuální i skupinovou výukou nejlépe všech pokročilostí, flexibilita, spolehlivost, ŽL výhodou, ale ne podmínkou, ukončený alespoň 3. ročník VŠ. Otevřený a komunikativní přístup ke studentům.

Kontakt: Mgr. Tereza Indráková, tereza@academia-levey.cz

Praha: Hledáme lektora angličtiny v Praze

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého lektora/ku angličtiny, nabízíme cca 6 hodin individuální výuky týdně v centru. Ideálně s praxí na Business English. ŽL výhodou, požadujeme ukončený alespoň 3. ročník VŠ a otevřený a komunikativní přístup ke studentům.

Kontakt: Mgr. Martina Levey, martina@academia-levey.cz

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.