Letní tábory

Příměstský tábor s angličtinou pro děti v Olomouci

Nechte své děti zkoumat svět anglického jazyka během letních prázdnin a přihlaste je na náš týdenní tábor. Zažijí dobrodružství, spoustu legrace a to vše v rámci výuky angličtiny. Letos jsme jako novinku přidali také srpnový dopolední termín.

Po prázdninách nabízíme možnost pokračování v našich kurzech nebo v individuálních/tandemových lekcích.

Termíny:

pondělí 27. 7. – pátek 31. 7. 2020 (8.00 – 16.00)

pondělí 10. 8. – pátek 14. 8. 2020 (8.00 – 13.00)

Co vás čeká?

V době od 8.00 do 16.00 hodin pro Vaše děti připravíme 3 x 60 minut zábavné výuky angličtiny denně a doprovodný program – hry, písničky, křížovky, angličtina na Youtube.

V rámci Olomouce děti vezmeme na zajímavá místa a exkurze

Kdo se může přihlásit?

Tábor připravujeme pro jednu věkovou kategorii – doporučený věk 9 – 12 let.

Naše velká výhoda: maximální počet dětí ve skupině je 10.

Na kolik vás tábor vyjde?

Týdenní tábor stojí 2 800,-. V ceně je zahrnut oběd v místní restauraci, pitný režim, veškeré studijní materiály a sladkosti za odměnu. Cena nezahrnuje svačinky a případné vstupné v rámci aktivit a exkurzí.

Pokud se nemůžete tábora účastnit po celý týden, nabízíme možnost si zakoupit jednotlivé dny za 550,-/den.

V termínu od 10. 8. – 14. 8. 2020 nabízíme dopolední příměstský tábor v době od 8.00 – 13.00 hodin. Cena je 2000,- a je v ní opět zahrnutý oběd v místní restauraci, pitný režim a veškeré studijní materiály. Cena nezahrnuje svačinky a případné vstupné v rámci aktivit a exkurzí.

Pokud se nemůžete tábora účastnit po celý týden, nabízíme možnost si zakoupit jednotlivé dny za 450,-/den.

Kdy a jak se můžete hlásit?

Pomocí elektronické přihlášky, na email tereza@academia-levey.cz nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. Rádi s Vámi vše probereme na nezávazné schůzce.

V případě, že nebudeme moci realizovat standardní prezenční příměstský letní tábor, nabídneme virtuální alternativu a cenový rozdíl vám bude vrácen, NEBO budete moci kompletně zrušit vaši registraci s vrácením již uhrazené platby v plné výši. 

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.