Letní kurzy

Letní jazykové kurzy v Olomouci a Praze

Máte pocit, že se vám nedaří správně a rychle zareagovat v cizím jazyce nebo jen nezávazně konverzovat? Využijte našich letních kurzů pro dospělé i děti, malého množství studentů ve skupině a velmi cílené metodiky pří výuce.

Nečekejte na začátek školního roku a věnujte se jazykům i v červenci a srpnu. Můžete si ujasnit nebo oprášit svoje znalosti nebo se připravit na kurz pokročilejší úrovně. I pár hodin Vás posune dál.

Můžete zvolit formu individuální výuky nebo otevřeme kurz pro Vás a Vaše kolegy či známé. Cenově výhodná je také naše nabídka tandemových hodin.

V létě nabízíme:

  • kurzy pro skupiny nebo kurzy na míru, firemní kurzy (individuální, intenzivní, konverzační)
  • zábavné kurzy pro děti a příměstské tábory v Olomouci
  • výhodné letní ceny, malé skupiny studentů (v průměru 4 osoby)
  • po prázdninách možnost pokračování v našich kurzech, rádi vám poradíme

Letní balíček

Využijte náš cenově zvýhodněný letní balíček. Jednoduše si na začátku léta předplatíte balíček určitého počtu hodin (např. 10 x 60 minut), které můžete využít kdykoliv. Budete-li potřebovat intenzivní výuku, domluvíme se na více hodinách za sebou. Zaměříme hodiny, jak budete potřebovat. Např. pokud jste lékař, můžeme vám připravit kurz lékařské angličtiny. Pokud jste cestovatel, připravíme pro vás kurz jazyka na cesty.

Jediné omezení je, že balíček musí být vyčerpán během července a srpna. Cena zahrnuje výukové materiály, letní pitný režim a výbornou nespresso kávu. A v Praze také jedinečné výhledy na celé hlavní město a možnost konverzace s rodilým mluvčím.

Náš tip: Nebojte se dělat chyby! Už se těšíte na letní cestování? Nebojte se mluvit a použít v praxi, co jste se naučili. Stačí říct pozdrav, nebo číslo pokoje, děkuji a určitě uvidíte ocenění. Třeba na Sicílii pár italských slovíček dělá zázraky, protože s angličtinou stejně daleko nedojdete. A my pro vás rádi připravíme rychlokurz cizího jazyka na cesty.

V případě, že máte zájem o jiný typ kurzu, rádi jej pro vás zorganizujeme v Olomouci nebo v Praze.

Následující kurzy pořádáme v Olomouci:

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.