Rychlokurzy

Rychlokurzy na míru v Olomouci a Praze

Náš tip: Martina Levey pro vás připraví na míru odborné workshopy např. na téma jak se učit cizí jazyky nebo kurzy právní či obchodní angličtiny se zaměřením na networking, accounting, e-mails, telephoning.

Je pro vás běžný kurz moc zdlouhavý nebo máte málo času? Potřebujete dosáhnout rychlého pokroku za krátkou dobou?

Rádi vám ušijeme kurz na míru podle vašich časových možností. Na nezávazné schůzce vám poradíme a společně najdeme nejefektivnější řešení. Můžeme vás např. připravit bleskově na jazykové zkoušky, poradit, jak obstát u pracovního pohovoru, napsat životopis nebo zazářit při prezentaci. Kurz může trvat např. jeden den, týden nebo měsíc a může se jednat o individuální hodiny, tandem (výhodná výuka ve dvou) nebo kurzy pro skupinky. Je možné začít kdykoliv během roku!

Rychlokurzy aneb we are fast, fun and efficient

Nabízíme vám možnost atraktivních témat v našich rychlokurzech, které jinde nenajdete. I pár hodin vás nakopne. Ukážeme vám, jak se rychle rozmluvit a představíme spoustu zajímavých tipů na doma, díky kterým vám půjde učení zábavně a snadno.

Nejčastější témata:

Konverzace:

 • angličtina na cesty – English for travelling
 • angličtina pro lékaře a zubaře – English for doctors and dentists
 • angličtina pro právníky/ finanční odborníky – English for lawyers and finance people
 • angličtina pro realitní makléře – real estate English
 • angličtina na svatby – English for weddings
 • angličtina pro trenéry fitness – English for fitness trainers
 • rychlá pomoc před konferencí nebo důležitým jednáním – help before conferences or important meetings
 • angličtina pro milovníky dobrého jídla a pití – English for food lovers
 • hovorová angličtina včetně neslušných slov – spoken colloquial English and swearwords

Gramatika:

 • systém anglických časů – system of English tenses
 • rychlé nakopnutí pro (věčné) začátečníky – quick fix for beginners
 • přehled frázových sloves a současných obratů a frází – summary of phrasal verbs and modern phrases and sayings
 • opakování gramatiky na míru – English grammar summary

Délka kurzu záleží na vás a vašich potřebách. Může stačit 5 hodin na osvěžení jazyka, ale v případě zájmu kurz prodloužíme. Nabízíme buď 60, nebo 90 minut dlouhou lekci.

Pokud budete chtít, nemusíme se věnovat pouze jednomu tématu, ale vystřídat jich více. A pokud máte hobby nebo novou práci, v rámci kterého byste si chtěli zdokonalit vaše jazykové dovednosti, rádi vám vyjdeme vstříc. Třeba jste milovníci zahradničení, tak vytvoříme lekce na téma gardening.

Poskytneme Vám nejen individuální, ale také skupinový rychlokurz, na který si můžete vzít třeba kamaráda nebo kolegu. Fantazii se meze nekladou. Obohaťte své znalosti atraktivními tématy a docházejte na výuku už přes léto. Můžete využít náš výhodný balíček letních individuálních hodin.

Cena za tento typ kurzů se šije na míru, veškeré učební materiály a pitný režim (výborná káva, čaj, domácí limonáda) jsou v ceně. Záleží na počtu lekcí a intenzitě.

Kurz je po domluvě možné absolvovat i v jiném jazyce než angličtině.

Náš tip: Při výuce je velmi důležitá motivace. Učte se věci a slovíčka, které vás baví i v češtině. Mějte nějaký praktický cíl – např. víte, že v létě pojedete na velkou cestu po Evropě. A vytvořte si z učení návyk, tedy v určitou hodinu se věnujte cizímu jazyku. Vypněte si mobil, stačí 20 minut několikrát týdně.

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.