Firemní výuka

Firemní výuka jazyků v Olomouci a Praze

Jak budeme postupovat, abychom vám připravili vzdělávání na míru?

Na základě poptávky a setkání s vámi a vašimi zaměstnanci nastavíme vzdělávání na míru. Chcete si zvýšit obecné znalosti nebo se potřebujete naučit specifické termíny? Poradíme vám, zda jsou výhodné individuální hodiny, tandem, kurzy pro skupiny, nebo různé kombinace.

Nabízíme skype výuku.

Náš tip: Martina Levey pro vás připraví na míru odborné workshopy např. na téma jak se učit cizí jazyky nebo kurzy právní či obchodní angličtiny se zaměřením na networking, accounting, e-mails, telephoning.

Podle testů nebo komplexního jazykového auditu domluvíme vše potřebné, včetně ideální velikosti skupinek,  a vybereme vám lektora. Váš progres budeme pravidelně monitorovat a testovat.

bezplatná ukázková hodina, bezplatné rozřazovací a závěrečné testy, certifikát o absolvování
průběžná kontrola a zpětná vazba
možnost hodin na míru bez učebnice
odborné workshopy obchodní nebo právní angličtiny s Martinou Levey, např. na téma  networking, accounting, meetings, e-mails, telephoning, Czenglish
jazykové poradenství, pokud si např. přejete odjet na kurz do zahraničí nebo složit jazykovou zkoušku

Rádi vám připravíme nabídku a vaše kurzy zajistíme nejpozději do dvou týdnů.

Náš tip: Při výuce je velmi důležitá motivace. Učte se věci a slovíčka, které vás baví i v češtině. Mějte nějaký praktický cíl – např. víte, že pojedete na mezinárodní konferenci. A vytvořte si z učení návyk, tedy v určitou hodinu se věnujte cizímu jazyku. Vypněte si mobil, stačí 20 minut několikrát týdně.

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.