Academia Levey – jazykové kurzy ve Velké Británii
Martina Levey

Jazykové kurzy ve Velké Británii

Jazykové kurzy angličtiny ve Velké Británii již od 12 000 Kč týdně včetně ubytování

Na základě požadavků našich klientů jsme vybrali ze široké nabídky jazykových škol partnerské školy Regent a OISE, které vyhovují nárokům našich zákazníků. Navštívili jsme tyto jazykové školy na různých místech Velké Británie, strávili jsme s našimi studenty hodiny v učebnách a připojili jsme se k nim době aktivit ve volném čase.

S námi máte výhodu – nemusíte si vybírat školu, tu jsme vybrali za Vás.

Jazykové školy Regent a OISE patří k nejlepším ve Velké Británii, mají kvalitní studijní zázemí, zkušené vyučující a nabízejí celou řadu kurzů různé intenzity a zaměření.

Máte jedinečnou možnost nejen se zdokonalit v anglickém jazyce za dohledu vstřícných učitelů, ale i poznat britské reálie či navázat kontakty s dalšími studenty z celého světa.

DESTINACE:

Londýn • Oxford • Brighton • Cambridge • Edinburgh

Víme, že každý má jiné požadavky, a proto máte různé volby. Zvolte si, kde a jaký kurz chcete studovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem. Různé destinace Vám umožní rozdílné zážitky. Můžete se vrhnout do víru mnohamilionového Londýna nebo zažít jedinečnou atmosféru starobylých univerzitních měst Oxfordu a Cambridge, přímořského Brightonu na jihu Anglie nebo skotské perly Edinburghu.

KURZY ANGLICKÉHO JAZYKA

Můžete si vybrat z kurzů obecné angličtiny pro skupiny 12 nebo 6 studentů, z kurzů obchodní angličtiny pro skupiny 6 studentů nebo individuální kurzy šité pro Vás na míru. Velmi oblíbené jsou kurzy, které kombinují skupinovou a individuální výuku. Nabízíme také kurzy přípravy na mezinárodní zkoušky FCE, CAE, IELTS a další. Kurzy se otevírají, i když není přihlášen plný počet studentů, nemusíte se bát, že budou zrušeny kvůli nedostatku zájmu.

Umíme konkrétně poradit a ušít na míru kurzy a studijní programy podle Vašich časových a finančních možností.

Regent School Vám nabízí další typy kurzů, včetně jednoročního studia. Pokud Vám nevyhovují popsané programy, kontaktujte agenturu Academia a my Vám rádi poradíme.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Domluvte si nezávaznou schůzku v pobočce agentury Academia v Praze nebo v Olomouci. Společně vybereme z katalogů nejvhodnější destinaci a druh kurzu dle Vaší jazykové úrovně, zaměření, časových a finančních možností.

Celý proces objednání probíhá s námi velmi rychle

  1. Společně vybereme v katalogu Regent School nejvhodnější destinaci a kurz dle Vašich jazykových možností, Vašeho zaměření a Vašich požadavků.
  2. Pokud si vyberete typ kurzu a víte termín, kdy chcete odjet, podáme závažnou přihlášku.
  3. Po podání této přihlášky dostaneme předběžnou fakturu ke kontrole a následnému zaplacení (jednotlivé položky jsou přehledně rozepsány).
  4. Pokud vše odsouhlasíme, zaplatíte tuto fakturu. Celá částka musí být zaplacena 30 dnů před zahájením kurzu, před tím je možné zaplatit jen zálohu 300 GBP.
  5. Dostaneme fakturu jako doklad o zaplacení. Tímto jste do kurzu zapsáni.
  6. Regent School nás následně kontaktuje, pošle informační balíček a požádá Vás o vyplnění testu (záleží na typu kurzu) asi 14 dní před odjezdem.

Každá platba obsahuje 2 základní položky, a to kurzovné a ubytování. Ubytování si můžete zajistit sami, není povinné si vše objednávat u Regent School.

Délku kurzu si můžete uzpůsobit Vašim možnostem, ale vždy se počítá po celých týdnech. Začátek kurzů je vždy v pondělí v 8.30 hodin.

Od výběru kurzu máte v průměru do týdne vše zařízeno a potvrzeno!

Náš tip!

Jazykové kurzy ve škole OISE Oxford pro střední a top management, ale už od úrovně mírně pokročilý, ve skupině maximálně 4 studentů s důrazem na zaměření na Váš obor.

Tradice školy vychází ze starobylé univerzitní tradice, Oxford je dodnes synonymem kvality a výborné úrovně vzdělání. Škola přímo v centru města byla nedávno zrenovována, nadstandardní studijní zázemí doplňuje vysoce kvalitní výuku.

Become international with Agentura Academia!