Academia Levey – jazykové kurzy Praha
Martina Levey

Jazykové kurzy Praha

Individuální výuka je nejefektivnější a nejrychlejší cesta, jak se naučit cizí jazyk. V Praze se zaměřujeme zejména na individuální a intenzivní výuku angličtiny, firemní výuku a Czech for foreigners.

Co nabízíme:

  • dbáme na aktivní zapojení všech studentů do konverzace a osobní přístup
  • bojujeme proti stereotypu a šedi, naše výuka je živá, interaktivní a reflektuje současný jazyk
  • pestrá nabídka výuky – různé pokročilosti a zaměření (obecný jazyk, konverzace, business, příprava ke zkouškám a další)
  • jsme odborníci na obchodní angličtinu se zaměřením na právní terminologii
  • můžete si udělat rozřazovací test AJ online, ale rádi Vám rádi poradíme s výběrem vhodného kurzu i bez jakéhokoliv testování
  • možnost výuky bez učebnic

6 důvodů, proč si vybrat právě Agenturu Academia

1. Působíme na českém trhu od roku 1995 a máme bohaté zkušenosti. Nabízíme osobní přístup, příjemné prostředí v centru města a velmi přátelskou atmosféru.

2. Výuku vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám našich klientů, a jelikož si svých stálých zákazníků vážíme, poskytujeme jim slevy.

3. Výuka je zaměřena na reálné využití jazyka a obohacena o zážitky z cest, praktické rady a vlastní zkušenosti ze zahraničí.

4. Zařizujeme studium na prestižních školách ve Velké Británii (Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton a Edinburgh), kde si Vaše jazykové znalosti můžete prohloubit a především použít v praxi.

5. Našim klientům půjčujeme noviny, časopisy, knihy a filmy z naší rozsáhlé knihovny ke zdokonalení jazyka.

6. Odpovídáme rychle na Vaši poptávku a reagujeme flexibilně na požadavky.