Academia Levey – jazykové kurzy Olomouc, angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština, italština, čeština pro cizince
Martina Levey

Jazykové kurzy Olomouc

Školní rok 2017/2018 zahajujeme 18. září 2017 a v roce 2018 otevíráme nové kurzy 19. února 2018.

Fandíme studentům, proto podporujeme všechny studenty do 26 let slevou 200 Kč na skupinové kurzy.

Nestihli jste začátek kurzu? Nevadí, pokud není kurz plně obsazen, můžete se do něj připojit kdykoliv během školního roku.


Pořádáme:


7 důvodů, proč si vybrat právě Agenturu Academia:

1. Působíme na trhu od roku 1995 a máme bohaté zkušenosti. Nabízíme osobní přístup, příjemné prostředí v centru města a velmi přátelskou atmosféru. Podáváme kávu a čaj, abyste se u nás při výuce cítili jako doma.

2. Výuku vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám našich klientů, a jelikož si svých stálých zákazníků vážíme, poskytujeme jim slevy.

3. Délka lekcí (45, 60 a 90 minut) a malý počet studentů ve skupině (v průměru 5) zaručuje kvalitní výuku.

4. Výuka je zaměřena na reálné využití jazyka a obohacena o zážitky z cest, praktické rady a vlastní zkušenosti ze zahraničí.

5. Zařizujeme studium na prestižních školách ve Velké Británii (Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton a Edinburgh), kde si Vaše jazykové znalosti můžete prohloubit a především použít v praxi.

6. Našim klientům půjčujeme noviny, časopisy, knihy a filmy z naší rozsáhlé knihovny ke zdokonalení jazyka. Používáme nové a moderní učebnice.

7. Odpovídáme rychle na Vaši poptávku a reagujeme flexibilně na požadavky. Pečujeme o naše klienty a pravidelně monitorujeme jejich pokrok a spokojenost.

Kde: Výuka probíhá v moderních učebnách v centru Olomouce v ulici Erbenova 2 nebo u Vás ve firmě.

Jak se přihlásit: Kontaktujte nás v naší kanceláři v ulici Erbenova, zavolejte, pošlete email na vanda@academia-levey.cz nebo vyplňte on-line přihlášku. Přijďte se poradit, který typ kurzu je pro vás nejvhodnější. Rádi Vám sdělíme aktuální rozvrh hodin. Nečekejte na začátek školního roku nebo pololetí!