Individuální výuka

Individuální výuka jazyků v Olomouci a Praze

Individuální výuka je nejefektivnější a nejrychlejší, protože lektor se věnuje pouze vám. Náplň jednotlivých lekcí se přizpůsobuje vašim požadavkům, tempu a potřebám podle předem stanoveného, ale flexibilního cíle. Můžete si vybrat konverzaci, gramatiku, obchodní angličtinu nebo přípravu na zkoušky.

Nabízíme skype výuku.

Individuální výuku doporučujeme i pro děti, učíme studenty od 5 do 100 let. Vyučujeme angličtinu, italštinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu, polštinu, češtinu (Czech for foreigners), ruštinu a další jazyky.

Náš tip: Nebojte se samomluvy – třeba když jedete sami v autě. Někdy se tomu také říká shower conversation neboli konverzace ve sprše. Zkuste mluvit sami se sebou cizím jazykem, stačí třeba jen pojmenovávat věci kolem sebe.

Naši  studenti o nás mluví jako o rodinné firmě. Věnujeme se vám a učíme jazyky tak, abyste je mohli používat, rozuměli jste současnému jazyku – dokázali si objednat pivo a stejně tak zvládnout obchodní schůzku. Máme šikovné lektory, kteří vám předají svou radost ze znalosti jazyků.

Přizpůsobíme se vašim znalostem, tempu a času, poradíme vám
Můžete se učit týden, měsíc nebo celý rok včetně léta
Možnost výuky bez učebnic
Osobní přístup, příjemné prostředí a přátelská atmosféra. Podáváme kávu a čaj, abyste se u nás při výuce cítili jako doma
Workshopy např. na téma Jak se učit cizí jazyky, které vede Martina Levey
Jazykové poradenství, pokud si např. přejete odjet na kurz do zahraničí nebo složit jazykovou zkoušku
Více než 70 % studentů k nám přichází na osobní doporučení
Může chybět podpora spolužáků, nabízíme i výhodné tandemové hodiny (individuální hodiny pro dva) nebo kombinace kurzu a individuální hodiny

Odpovídáme rychle na vaši poptávku a reagujeme flexibilně na požadavky. Pečujeme o naše klienty a pravidelně monitorujeme jejich pokrok a spokojenost.
Cena za individuální výuku závisí na konkrétních požadavcích studenta a intenzitě výuky.

Náš tip: Zbavte se starých učebnic a hromádek ofocených materiálů, které čekají na to, až se k nim vrátíte. My vám rádi poradíme nové on-line zdroje a dodáme nejmodernější materiály. Víme, co je IN.

Tandemová výuka

Aneb výuka ve dvou, na kterou můžete přijít třeba s kamarádem, partnerem, nebo kolegou. Výhoda tohoto typu výuky je taková, že vychází cenově výhodněji než individuální lekce.

U studentů je velmi oblíbená, protože se v páru můžete navzájem podporovat, motivovat a na výuku se připravovat společně. Nabízíme buď výuku s učebnicí, nebo bez a lekce šijeme na míru dle vašich potřeb.

 

© Copyright Academia Levey 2020. All Rights Reserved.